המדריך למודע העצמי
בהוצאת "משכל" 2018 
"משכל" הינה הוצאה משותפת ל"אסטרולוג" ו-"ידיעות ספרים"

לרכישה בחנויות הספרים הגדולות!
 ובאתר של "ידיעות ספרים"

ניתן לרכוש גם ישירות ממני
מחיר: 50 ש"ח

משלוח בתוספת 20 ש"ח


מגב הספר:
מודעות עצמית הינה דרך חיים השואפת, קודם כל, להביא את האדם ההולך בה להכיר, לקבל ולאהוב את עצמו. העניין הזה חשוב מאין כמותו, כי כשטוב לנו עם עצמנו אנחנו הרבה יותר חזקים, ומסוגלים לתפקד באופן הרבה יותר יעיל ומועיל בחברה בה אנו חיים. בנוסף לכך, יש לנו יכולת מועצמת ליצור לעצמנו חיים טובים, בהם יש לנו מלאי בלתי נדלה של אנרגיה ושמחת חיים, ואנו יודעים לאן פנינו מועדות. אנחנו יכולים לברוא לעצמנו מציאות שבה אנחנו מבטאים את היכולות ואת הרצונות שלנו, מגשימים את החלומות שלנו, ומממשים את היעוד שלנו. בקיצור: מודעות עצמית היא דרך חיים בה אנחנו יותר ויותר מאושרים!

מודעות עצמית היא בעיקרה עבודת שיפור ושינוי של עצמנו. מדובר בשינויים מעשיים ביותר של הרגלי חשיבה, רגש והתנהגות שתבעו בנו החיים, ואשר אינם משרתים אותנו לטובה. אנחנו רוצים לקחת פיקוד על הדפוסים שלנו כדי שהם לא ימשיכו לנהל אותנו באופן אוטומטי, וכדי שתהיה לנו יכולת בחירה לגבי האופן שבו אנחנו חווים, מפרשים ומתנהלים במציאות היום-יומית שלנו. אם כן, מדובר במודעות עצמית מעשית ביותר.

עוד על הספר:

הספר כתוב בצורה קלילה, כמדריך לקורסים הנלמדים בחוג למודעות עצמית בפקולטה למדעי החיים הטובים. כל פרק מוגש כמבוא לקורס אחד, כלומר לנושא במודעות עצמית. בספר אני מציגה את אורח החיים של אדם שבחר במודעות עצמית כבדרך חיים. למרבית הפרקים צמודים תרגילים להטמעת החומר.
לקבלת פרק מתוך הספר
הצטרפו לרשימת התפוצה שלי!
כך תקבלו ממני טיפים ומתנות, כמו גם עדכונים לגבי הפעילויות השונות שלי.

בשדה הערות יש לרשום:
"פרק מהספר"
לקבלת פרק מהספר במתנה השאירו למטה כתובת מייל​
arrow-down3, arrow-down, download, bottom
על הספר במגזין "חיים אחרים"
גיליון מרץ 2019.
​הכותבת - אורלי בר-קימה:
טלפון: 050-7302282   |   דוא"ל: ayelet@ayeletporat.co.il   |  כתובת:  רחובות
Facebook