ערוץ היו-טיוב שלי
מי אני   
 
שמי איֶלֶת פורת. אני ילידת 1960, גרה ברחובות, אמא ל-3 בנים וסבתא ל-3 נכדים.
 
אנשים תמיד ריתקו אותי ולמעשה אני עוסקת במודעות עצמית מילדות!
הייתי ילדה מאד ביישנית וחסרת-ביטחון, ובגיל ההתבגרות נוסף לכך עודף משקל שהלך איתי גם לצבא והלאה. הקושי העצום שלי לקבל את עצמי ו-"להיות אני" הוא מה שדחף אותי להתעמק בחיפוש ובמציאת דרכים לעזור לעצמי ממקום של הערכה ואהבה עצמית. מגיל 16 התחלתי לעבוד עם עצמי על הביישנות התהומית - ולמדתי להגיד לאנשים שלום, ליצור קשר עין, לפתח שיחה ולעמוד יותר על שלי.

בגיל 20 נישאתי. אלה היו נישואים שהבאתי על עצמי עדיין מהמקום של חוסר הערכה עצמית, ועם עודף משקל רציני. יום אחד מצאתי את עצמי מתבוננת על מפגש רחוב שלי עם חברה מהלימודים - מלמעלה! יצאתי מהגוף שלי! עד כדי כך היה לי קשה להיות בתוכו! לאט לאט הבנתי שאני חייבת לטפל בעצמי כי המצב שלי לא טוב. הייתי בדיכאון, לא מחוברת לעצמי, וממש לא אוהבת את גופי. כשהבנתי שהעניין בנפשי עזבתי את הלימודים באוניברסיטה, לא עבדתי ולא עשיתי דבר מלבד טיפול בעצמי: תזונה מסודרת, התעמלות יום-יומית וכתיבה מרפאת. את כל זה עשיתי לבד, תוך הקשבה לעצמי. במהלך החודשים הבאים רזיתי והתחטבתי, ויותר מכך -  מצאתי את עצמי! 
הבנתי שאני החברה הכי טובה שלי. ההתחזקות העצמית עזרה לי להתגרש (לאחר 3 שנות נישואים וילד חמוד אחד). לאחר 3 שנים נוספות נישאתי בשנית. הייתי נשואה 15 שנים ונולדו לי עוד שני בנים נהדרים. חזרתי לאוניברסיטה והשלמתי תואר שני כפסיכולוגית מחקרית. עבדתי כעוזרת מחקר במשרד הבריאות באגף בריאות הנפש. בשלב מסויים החלטתי ללכת ללמוד רפלקסולוגיה, וזאת הייתה החלטה משנת חיים אשר לוותה בצירופי מקרים מהממים שקצרה היריעה מלפרט כאן! הקורס התגלה כתחילתה של דרך מופלאה.
 
לקראת גיל 36, בלילה שלפני ליל הסדר (אפריל 1996), עברתי חוויה רוחנית שפתחה לי עולם חדש. יצאתי ממנה כשאני יודעת שיש אלוהים ושיש דברים מעבר לחושים. בלילה ההוא השתנו לי החיים ולקחו תפנית חדה. בשבועות שעקבו התחלתי לתקשר ולטפל בהילינג, ובלעתי את כל הספרות הרוחנית שהייתה קיימת בארץ. מאז עסקתי בתחומים שונים של רפואה משלימה: רפלקסולוגיה, פרחי באך, שיאצו, ביו-אורגונומי, עיסוי, הילינג ורייקי. במקביל קיבלתי אנשים לעבודת מודעות עצמית, העברתי סדנאות מודעות עצמית ומדיטציה בדמיון מודרך, למדתי לפתוח בטארוט ופיתחתי קורס טארוט  בשילוב נומרולוגיה בסיסית וסוד האותיות, הוסמכתי כמנחת קבוצות לנישואים וזוגיות, התמחתי בייעוץ זוגי וגישור, וכתבתי עשרה ספרים (בעברית ובאנגלית).
 
כל מה שאני עושה (כבר למעלה מ-25 שנה) - נועד לעזור לאנשים לעזור לעצמם. אני מאמינה ברוח האדם ובכוחות שיש לכל אחד ואחת מאתנו ליצור לעצמנו חיים טובים ולהגיע למימוש עצמי ולשמחה! הגישה שלי הינה הוליסטית במובן שהיא שכלתנית וגם רגשית, מעשית ורוחנית, ומתוך התכוונות לכל הרבדים של האדם – הגופני, הנפשי והנשמתי.

 
מה אני עושה

אני הולכת איתך יד ביד בשבילי המודעות העצמית. אני מציידת אותך בכלים לעבודה עצמית ביום-יום. העבודה הזאת מיועדת לאיתור דפוסים מעכבים ולפתיחת חסימות בחיים; לחיבור עמוק שלך אל עצמך – בגוף, בנפש ובנשמה; ולטיפוח הערכה ואהבה עצמית ללא סייגים!
אני עוזרת לך לעזור לעצמך:
דרך טיפולים פרטניים של מודעות עצמית מעשית ורוחנית (טיפולי גוף-נפש-נשמה), דרך קורסים וסדנאות של מודעות, רייקי, טארוט, מדיטציות בדמיון מודרך, ודרך הספרים שאני כותבת בנושאים של מודעות-עצמית, זוגיות ורוחניות.


מודעות עצמית היא דרך חיים שמעודדת אנשים להכיר, לקבל ולאהוב את מי שהם כפי שהם! מתוך כך הם לומדים לממש את זכות הבחירה שיש לכולנו בחיים, וליצור את המציאות הרצויה להם.
 
ה"אני-מאמין" שלי

אני מאמינה שבאנו לחיים האלה כדי לחיות באופן מלא ומתוך הנאה ושמחה!
המטרה שלנו היא כפולה: גם להתפתח ולהשתפר וגם לממש את עצמנו לטובתנו ולטובת החברה. המתנות שניתנו לנו בצורת יכולות וכישרונות צריכות לבוא לידי ביטוי כדי שנהיה בריאים ומאושרים.
להבנתי אנחנו יוצרים את המציאות שלנו, הגה חיינו צריך ויכול להיות בידיים שלנו.
 

מודעות עצמית הינה עבורי דרך חיים, היא מסע מופלא אינסופי אל עצמי.
אני מזמינה אתכם לצאת איתי למסע משלכם!


*****
צור קשר

לתיאום:
פגישות מודעות עצמית לשינוי ולצמיחה,
יעוץ בקלפי טארוט במייל,
רייקי - טיפולים ו
קורסים,
ערבי מדיטציות בדימיון מודרך,
הזמנת תקשור אישי דרך המייל,
או רכישת ספרים
אתם מוזמנים לפנות אלי במייל, בטלפון או בפייסבוק.


 
טלפון:                                            050-7302282

דוא"ל:                         ayelet@ayeletporat.co.il 
 
פייסבוק:  הדף האישי
https://www.facebook.com/ayelet.porat.9
שיהיה לכם יום נפלא!!!
הצטרפו לרשימת התפוצה שלי!
כך תקבלו ממני טיפים ומתנות, כמו גם עדכונים לגבי הפעילויות השונות שלי.

בשדה ההערות יש לרשום:"מדיטציה"
והיא תישלח לכם מיד עם קבלת ההרשמה
 My YouTube Channel 
פרופיל אישי

* תואר M.A בפסיכולוגיה מחקרית (מאונ' בר-אילן).
* מנחת קבוצות (ממכון "מעגלים" ומשרד החינוך). 
* יועצת זוגית (מ
מכון "פתרונות").  
מטפלת פרטנית גוף-נפש-רוח מעל 25 שנים.          
* רייקי מאסטר-מורה.
* סופרת בתחומים: מודעות עצמית, זוגיות ורוחניות.
מחברת "כשהאהבה זקוקה להחייאה" לזוגיות מודעת.
* מחברת רב-המכר "אם אין אני לי - מי לי?" ועוד.
טלפון: 050-7302282   |   דוא"ל: ayelet@ayeletporat.co.il   |  כתובת:  רחובות
Facebook