כאשר בהירוּת פוגשת פשטוּת
מגב הספר:

החיים אמורים ויכולים להיות קלים ולא מסובכים, ואנחנו אמורים ויכולים להיות בריאים ומאושרים. אלה שתי ההנחות העומדות ביסוד הספר הזה. כדי לקיים אותן נחוצות לנו שתי איכויות, אשר אם ניישם אותן בכל תחומי חיינו – נוכל להלך קדימה בבטחה ובהצלחה. האיכויות האלה הן: בהירות ופשטות.
 
הספר מתכתב עם התנועות העולמיות של מינימליזם והֶאָטָה. ככל שהעולם נעשה רועש יותר ומלא הסחות דעת – כך מתגברת הקריאה למצוא דרכים בחזרה אל השקט והשלווה. אנחנו יכולים לבחור לנהור אחרי אופנות מתחלפות וטירוף הקניות, למלא את החלל בלב ובבית ברכישות ובחפצים, וללכת לאיבוד בתוך הסבך הטכנולוגי והדיגיטלי הכובש יותר ויותר את עולמנו. לעומת זאת, אנחנו יכולים לבחור לקחת שליטה על חיינו ולהכניס בהם סדר, נועם, מיקוד, שלווה ומרחב. כל שעלינו לעשות הוא לאמץ בהירות ופשטות. ועל כך נסוב הספר הזה.
 
הספר מפרט כיצד ניתן לקיים בהירות ופשטות בכל התחומים ובכל הרבדים של חיינו: 
בעצמנו - ברמות הגופנית, המחשבתית והרגשית;
בסביבתנו - בבית, ובעבודה;
בכל תחומי חיינו - האישיים, הכלכליים, הרוחניים, והחברתיים.
 
ככל שנשכיל להיות בהירים ופשוטים בחיי היום-יום שלנו נמצא שאנו חוסכים אנרגיה ומתנהלים ביתר יעילות מאשר אי פעם עד כה. נמצא שאנו פועלים על פי סדר עדיפויות ברור ותכנית סדורה, מה שיעזור לנו להכניס ארגון וייעול לכל תחומי החיים. הספר, כשמו כן הוא - מוביל את התהליך צעד אחרי צעד, באופן פשוט ובהיר.


 
בהוצאת אילת פורת 2020
לרכישה ישירות ממני
מחיר הספר - 50 ש"ח
למשלוח - תוספת של 20 ש"ח
הזמנת שני הספרים החדשים:
"כאשר בהירות פוגשת פשטות" +
"לפעמים צריך כנפיים של נשר"

מזכה בהנחה יפה.
באיסוף עצמי: 80 ש"ח לשניהם
משלוח בדואר רשום: 100 ש"ח בלבד לשניהם!
טלפון: 050-7302282   |   דוא"ל: ayelet@ayeletporat.co.il   |  כתובת:  רחובות
Facebook