יעוץ זוגי 
בסדרת מפגשים – חלקם בנוכחות שני בני-הזוג וחלקם עם אחד מהם – אנחנו מעלים את הקשיים, בוחנים לעומק את הסיטואציות המתקיימות בחיי היום-יום, מטפלים ברגשות הלא-פשוטים, ונותנים מענה גם למשברים קשים.
מושם דגש על מתן כלים יישומיים לניהול תקשורת מקרבת ובונה ולפתרון קונפליקטים על ידי בני הזוג עצמם, במפגשים ובבית.
 

ההכשרה שלי:
תואר .M.A בפסיכולוגיה מחקרית מאוניברסיטת בר-אילן.
לימודי ייעוץ זוגי וגישור במכון "פתרונות" - התעודה מוכרת ע"י הארגון הישראלי ליעוץ זוגי.
השתלמות במכון "מעגלים" בתכנית תלת-שנתית להנחיית קבוצות בתחום זוגיות ונישואין - התעודה מוכרת ע"י משרד החינוך.
אני מטפלת פרטנית גוף-נפש כבר למעלה מ-22 שנה.
 
את הספר "כשהאהבה זקוקה להחייאה" כתבתי באהבה רבה ומתוך רצון עז לעזור לזוגות שאיבדו את הדרך המשותפת לשקם את הזוגיות שלהם.
 

מתוך הספר:
"האהבה זקוקה להחייאה בבתים רבים בהם חיים איש ואישה שהתחילו את חייהם המשותפים באהבה גדולה. היו להם חלומות לעתיד מלא אור ושמחה. השנים עוברות: השניים עובדים ומתפרנסים, מגדלים ילדים, מתמודדים עם דרישות החיים. האהבה שלהם זה לזו נדחקת למקום האחרון בסדר העדיפויות. היא זאת שמשלמת את מחיר השחיקה. לאט, לאט, היא גוועת. יום אחד הם מגלים כי היא כמעט מתה. האם יבחרו לפנות כל אחד לדרכו ולפרק את נישואיהם? האם יוכלו, תחת זאת,  להחיות את האהבה?"
 
אני מזמינה אתכם לבוא לעבוד על הקשיים והאתגרים העולים אצלכם – ואין זוג שפתור מהם.
אל תחכו. חבל על כל יום שעובר, האהבה גוועת עוד יותר
וחלום הבית השמח והמואר הולך ומתרחק.
 
לברור פרטים וקביעת פגישה, ולרכישת הספר,
אל תהססו ליצור קשר:  050-7302282

נ.ב.

ואם אחד מבני הזוג לא מעוניין לבוא ליעוץ? אפשר לעבוד על הזוגיות עם בן-הזוג שכן רוצה. כשצד אחד לוקח אחריות ובא ליעוץ זוגי הוא יתחיל בשינוי והצד השני יצטרף לתהליך (בין שיגיע ליעוץ ובין שימשיך להמנע). כשאנחנו עובדים על עצמנו ומשתנים - בני הזוג שלנו מגיבים בשינויים משלהם. רק צריך לדעת שזה לוקח יותר זמן ומצריך אורך-רוח והתמדה.

לגבי גירושין: חשוב לי לציין שאני לא נגד גירושין, אבל אני חושבת שהם צריכים להיות הפתרון האחרון. ואם מגיעים להחלטה להתגרש – אני יכולה לעזור לעשות את זה באופן הכי חלק והכי יפה שאפשר. חשוב להיפרד עם מינימום מטענים רעילים כדי שאפשר יהיה להמשיך את הטיפול בילדים כך שהם לא יהוו כלי-מלחמה בין ההורים, וכדי שהם ירגישו שעדיין יש להם שני הורים תומכים ומגוננים. כשהבית מתפרק כל בני המשפחה – גם ההורים וגם הילדים - חווים משבר גדול. יש להשתדל לרכך את המכה ככל האפשר.
 
הצלת הנישואים, חיזוק ושיקום הזוגיות וטיפול במשברים אקוטיים בין בני-זוג הם נושאים חשובים ביותר. אני רואה בעיסוקי בהם שליחות קדושה שאני לוקחת על עצמי בכל הרצינות ומכל הלב. כיועצת לזוגיות אני רותמת ניסיון עשיר וידע רב לטובת חיבור מחדש בין שני בני-הזוג.
 
אילת פורת - פסיכולוגית מחקרית
חברה באגודה הישראלית לייעוץ זוגי

עקב עומס זמני לא מקבלת זוגות חדשים,
עמכם הסליחה.

מחברת הספר: 
"כשהאהבה זקוקה להחייאה" 
טלפון: 050-7302282   |   דוא"ל: ayelet@ayeletporat.co.il   |  כתובת:  רחובות
Facebook