הכל צפוי- והרשות נתונה!
מגב הספר:
הספר "הכול צפוי – והרשות נתונה!" יצא לאור לראשונה בשנת 2003. הוא נכתב כהמשך לספר "אם אין אני לי – מי לי?" אשר יצא שנתיים קודם לכן, ואשר היה לרב-מכר בתחום המודעות העצמית וההתפתחות האישית. שני הספרים עדיין רלוונטיים היום, לאחר כל השנים. הם מעמידים בסיס רחב ויציב לעבודה עצמית ולהתפתחות אישית.
ספר זה, "הכול צפוי – והרשות נתונה!" דן בנושאים חשובים, לעיתים מסובכים, המשפיעים על חיי כולנו. בצורה ברורה ויסודית ובליווי דוגמאות מהחיים, מציג הספר את אבני הדרך לאורך שבילי המודעות העצמית, באופן שכל קורא יוכל להבינם ולהיעזר בהם. פרקי הספר מחולקים לשלושה שערים: מודעות עצמית ביני לבין עצמי, מודעות עצמית ביחסים בינאישיים, ומודעות עצמית בעבודה עם הכוחות הקוסמיים. הספר מכיל סיפורי מקרים, עצות והכוונות, וכן מדיטציות לאיזון ולהעמקה פנימית.
החשיבות העצומה של תחום המודעות העצמית מתחוור לנו יותר ויותר. אנו מבינים כי אנחנו אחראים לכך שהחיים שלנו יהיו מלאי שמחה ועניין, שנהיה בריאים ופעילים, ושנבוא לידי ביטוי והגשמה עצמית. כי, כפי שהספר מסביר, למרות שהכול צפוי – הרשות נתונה. יש לנו תמיד זכות לבחור את דרכנו ולברוא לעצמנו חיים בעלי ערך, חיים טובים. זה תלוי רק בנו, וטוב שכך.
הספר הזה חשוב ונחוץ לכל מי שרוצה להבין ולשפר את עצמו ואת חייו. הנושאים המגוונים המוצגים בספר נותנים הרבה חומר למחקר ולמחשבה, וכן כלים מעשיים להעמקת המודעות העצמית ולמימוש יכולת הבחירה שיש לנו. אתם מוזמנים בחום לצלול אל בין דפיו.

 
 יצא לראשונהבהוצאת "אסטרולוג" שנת 2003
ועכשיו בהוצאה עצמית שלי
הוצאה מחודשת!!!

לרכישה ישירות ממני
מחיר הספר - 50 ש"ח
למשלוח - תוספת של 20 ש"ח

 התשלום ב- Paybox ,Pay או Bit או בהעברה בנקאית.  באיסוף עצמי ניתן לשלם גם במזומן.
 הוצאה 
 מחודשת! 
טלפון: 050-7302282   |   דוא"ל: ayelet@ayeletporat.co.il   |  כתובת:  רחובות
Facebook